• İdetek Kimdir

İdetek İle Tanışın


Gelişen teknolojinin açığa çıkardığı “Verimli Tüketim”  ve “Tasarruf” ihtiyacına cevap verebilen uygulamaları ve çözümleri İDETEK’i pazardaki rakipleri içinde oldukça önemli bir mevkiye taşımıştır.

 

 

İdetek,  kurulduğu 1998 yılından bu güne ilkelerinden vazgeçmeden yeni yatırımlar ve kazanımlar sağlayarak hizmet verdiği tüm firmaların güvenini kazanmayı başarmıştır. Bugün yurt içinde ve yurt dışında onlarca müşteriye sahiptir. Müşteri bağlantılarını,mühendislik tecrübesi ve akılcı çözümler ile birleştirerek eski müşterilerinden kopmadan hizmet ağını hızla geliştirmektedir.

 

Ülkesi için “Katma Değer Yaratabilme”’yi prensip haline getirmiş Yönetim Kurulu Başkanı Ergin KAYA ve tüm çalışanları ile İDETEK ailesi, yıllardır sektörde verdiği eğitimler ve seminerlerle bilgi ve deneyimlerini pazarın gelişimine katkı sağlayacak biçimde kullanmaktadır.

 

İdetek 12 yıldır olduğu gibi bundan sonra da deneyimli kadrosu ve yaratıcı çözümleri ile ülkemizin hizmetindedir..

 

 

 

İdetek Çalışanı ;

 

İlkeli

Disiplinli

Efektif

Terbiyeli

Etik ve

Kaliteli Bir Kişiliğe Sahiptir

Kişisel beklentilerini ülkesinin ve insanlığın çıkarlarının gerisinde tutar hizmet verdiği kişi ve kuruluşların kazancını kendi kazancı olduğunun farkındadır.

 

 

 

Ergin Kaya  

Yönetim Kurulu Başkanı